Septembrikuu on reeglina alati minu üks kiiremaid kuid kindlasti ka üks tööalaselt huvitavamaid kuid. Järgnevalt on sinu ees minu selle kuu 3 kõige lahedamat projekti!

 Gjensidige 

Gjensidige on Norra kindlustusettevõte, kes on Põhja- ja Baltimaade suuruselt teine kindlustusgrupp. Eesmärk oli luua Gjensidige sotsiaalmeediakanalitesse sisuturundusvideo, millel oleks lisaks turunduslikule tagamõttele ka õpetlik väärtus. Video staar oli Franco, vahva kutsu, kes soovis tuua tähelepanu lemmikloomade turvalisusele autodes. Koostöö oli meeldiv ning edukas, tänu millele plaanime veel koostöös Gjensidige kindlustusega õpetlikke turundusvideoid luua ka lähitulevikus. 

 

Tallinna spordi- ja noorsooamet

11. Oktoobril toimub Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt korraldatav Inspiratsioonipäev. See on üritus, kus räägitakse noortega suhetest, emotsioonidest, perest, sõpradest ja armastusest. Et üritust läbi sotsiaalmeedia kanalite reklaamida, valmis 3 videokutset. Miks videokutse, mitte lihtsalt kujundatud pilt? Sest, et videokutse jääb rohkematele silma ning loob suurema eelduse, et sõnum sihtgrupini jõuab. Kokkuvõtvalt on see kõige kuluefektiivsem viis kuidas sõnum inimesteni viia. Loomulikult panin ka rõhku videos, et tegemist oleks veidi enam kui lihtsalt staatilise kutsega. Kasutasime ära erinevaid inimesi, lokatsioone ja liikumist. Samuti oli rõhk detailidel nagu nimetiitlite ning postri animeerimine. 

 

 

Sparta spordiklubi

Sparta spordiklubid toimusid 23.09 Eesti lahtised meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. Antud võistlus oli esmakordne ning suurepäraselt läbiviidud. Eesmärk oli teha võistlustest järelfilm, kajastades sportlaseid ning üldist melu, et suurendada osavõttu järgmisel aastal. Ürituste puhul on võtmesõna kiirus – valmis video sai kliendile edastatud juba sama päeva õhtul, mis tagab sõnumi parema leviku kuna teema on värske. Keegi ju ei soovi saada oma pulmefotosid 4 kuud peale pulma?